2. ročník Soustředění (příměstského fotbalového tábora) Slavoje Hrdějovice z.s.

Novou fotbalovou sezónu 2021/2022 jsme zahájili příměstským táborem, který se  konal v termínu 16. – 20. 8. 2021 a byl opět v mnoha ohledech ojedinělý.

 

Naší základnou tábora byla stejně jako v loňském roce Sportovní hala v Hrdějovicích, kde jsme využívali prostory recepce v přízemí se zázemím, šatny, malou i velkou halu.

Na přihlášené chlapce a dívky čekal pestrý týden plný fotbalových i nefotbalových tréninků na hřišti, návštěva fotbalgolfu na Závlahách, trénink s trenérem GTM OFS České Budějovice  p. Starým, krátké tůry po okolí, plno her, soutěží a jiných aktivit na rozvoj sportovních dovedností.

Věkové spektrum našich účastníků bylo v rozmezí od 6 do 14 let a celkem se zúčastnilo 28 dětí.

 

Program tábora probíhal každý den od 8:00 do 16:00 hodin včetně stravování. Tábor byl zakončen dětskou sportovní olympiádou, vyhlášením celkových výsledků, předáním medailí s diplomy a cen. Každý přihlášený měl tréninkové triko se svým jménem.

 

Za uspořádání a skvělou organizaci tábora bych chtěl poděkovat Slavoji Hrdějovice z.s, Obci Hrdějovice, restauraci Na hřišti a v neposlední řadě těmto lidem, bez jejichž pomoci by nebylo možné tábor uspořádat: Monice Doudové a Ivetě Šafářové.

 

Za trenérský tým:

 

Miroslav Douda, Karel Albert, Bohumil Klouda