Mladší přípravka

Slavoj Hrdějovice – Mladší přípravka

horní řada: trenér Miroslav Douda, Marek Benda, Martin Hrubý, Nela Řehořová, Matyáš Kočí, trenér Karel Albert

dolní řada: Michel Novotný, Tadeáš Řehoř, Daniel Panský, David Čížek

Trenéři

Tréninky

Pokud by Vaše děti měly zájem a chuť se k nám přidat, můžete se přijít podívat na naše tréninky mladší i starší přípravky na hřiště, které se konají každé pondělí a středu od 17:00 – 18:30 hodin (samozřejmě podle počasí).
Vyzkoušíte si základní dovednosti potřebné k fotbalu (práce s míčem i bez míče).
Přijít může kdokoliv, neděláme rozdíl mezi chlapci a dívkami, chceme aby se děti věnovali sportu, pokud mají chuť a elán na sobě začít pracovat a učit se mít rádi fotbal.
PŘIVÍTÁME DĚTI VE VĚKU JIŽ OD 5 LET (ročník 2013) DO 10 LET (ročník 2010) – pro mladší a starší přípravku!
Potřebujete jen sportovní oblečení, tenisky nebo kopačky, vlastní míč a dobrou náladu a chuť s námi hrát fotbal.
Budeme se na Vás těšit.

Veškeré informace a dotazy:

Miroslav Douda – Slavoj Hrdějovice, z.s.
hlavní trenér starší a mladší přípravky
email: m.douda@seznam.cz
mobil: 603 782 307

Od listopadu 2018 do konce března 2019 chodíme do tělocvičny na hřišti v Hrdějovicích, a to každou středu 16:30 – 18:00 hodin. A navíc chodíme do tělocvičny v Kněžských Dvorech, a to každé pondělí 17:00 – 18:00 hodin. Tělocvičny nejsou v čase školních prázdnin.

Soupiska přípravek pro rok 2018/2019:

ročník 2007 – Nela Řehořová
ročník 2008 – Vojtěch Fajtl, Michael Novotný, Marek Benda, David Kolár
ročník 2009 – Martin Hrubý, Matyáš Kočí, David Čížek, Tadeáš Řehoř, Matyáš Csavoj
ročník 2010 – Václav Korch, Martin Mazalovský, Josef Pomije, David Jinda, Jan Krauz, Václav Klouda, Marián Krieg,Jan Labaj, Eliška Švejnarová
ročník 2011 – Šimon Slezák, Erik Horáček
ročník 2012 – Roman Chovanec, Matyáš Rezler, Matyáš Dejčmar, Nela Kourová
ročník 2013 – Václav Palma, Petr Zeman, Jiří Zeman, Tomáš Mazalovský, Matyáš Cimbulka, Josef Švejnar

Rozpis – Domácí zápasy – podzim 2018

Pá 7.9. starší přípravka 16:30 Hrdějovice – SKP C
Pá 7.9. mladší přípravka 17:30 Hrdějovice – Týn
Pá 21.9. starší přípravka 16:30 Hrdějovice – Hluboká
Pá 21.9. mladší přípravka 16:30 Hrdějovice – Borek
Pá 28.9. starší přípravka 16:30 Hrdějovice – D.Bukovsko
Pá 5.10. mladší přípravka 17:30 Hrdějovice – Mokré B
Pá 12.10. starší přípravka 16:30 Hrdějovice – Temelín
Pá 19.10. mladší přípravka 17:30 Hrdějovice – Temelín
Pá 26.10. starší přípravka 16:30 Hrdějovice – Týn
Pá 26.10. mladší přípravka 17:30 Hrdějovice – Temelín
Pá 9.11. starší přípravka 16:30 Hrdějovice – Nemanice/Úsilné

Fotky z E-ON Cupu v Českých Budějovicích dne 11.2.2017: