Valná hromada členů Slavoje

Dne 28.1.2017 proběhla Valná hromada členů Slavoje v restauraci Na Hřišti v Hrdějovicích. Všem zúčastněným děkuji, mohli se tak podělit o své názory a sdělit své připomínky výboru Slavoje. Mimo jiné byla také probírána zpráva o činnosti za rok 2016:

Výroční zpráva za rok 2016

Slavoj Hrdějovice, z.s.

Základní údaje
název Slavoj Hrdějovice, z.s.
adresa č.p. 511, 373 61 Hrdějovice
právní forma sdružení
IČO 49019325
DIČ CZ49019325
vedení předseda: Mgr. Jiří Fajtl

sekretář: František Hamberger

hospodář: Mgr. Jiří Fajtl

předseda revizní komise: David Šnorek

kontakt tel.: 777934085

e-mail: jirifajtl@seznam.cz

http://slavojhrdejovice.cz

počet mužstev 7 (mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci, dorost, muži B, muži A)

+ 3 (1x volejbal, 2x nohejbal)

počet trenérů s licencí 2x licence A, 3x licence B, 2x licence C
Materiálně-technické podmínky
hřiště 1x fotbal tráva, 1x volejbal + nohejbal antuka
kabiny a soc. zřízení 4x + 1x rozhodčí
klubovna 1x
tribuna ne
oplocení ano

Rok se s rokem sešel a mám opět možnost Vás informovat, co se odehrálo na fotbalovém hřišti pod tratí v roce 2016. A že to byl opět rok bohatý na události. Vezměme si je tedy postupně:

 1. V úvodu roku 2016 zajistil výbor Slavoje tradiční Výroční schůzi a ihned nato uspořádal tradiční Šibřinky, kde je největší díl práce spojený se zajištěním velmi kvalitní tomboly. A jak to bude se Šibřinkami letos? Konat se budou v sobotu 18.2.2017 od 20 hodin, hrát bude kapela Shellou Band. Jedná se o zavedenou kapelu, která je kvalitativně výše než dosavadní kapela Krystal. Věřím, že si na Šibřinky opět najdete cestu. Abyste si včas zajistili atraktivní místa, je dobré nejlépe ještě tady po Valné hromadě zajít za Frantou Rehanzlů, který má prodej lístků na starosti.
 2. Dále probíhal tradiční jarní sběr železného šrotu (22.4.2016), který chystáme i na letošní rok, pravděpodobně opět některý pátek.
 3. Dotáhli jsme do konce dotaci na nový sekací traktor z Nadace ČEZ, takže doposud pouze půjčený traktor už je plně náš. Bez dotace bychom si tento profesionální stroj s bohatým příslušenstvím nemohli dovolit. Současně byla zbudována nová garáž na traktor a příslušenství, protože do současné garáže by se nám vše nevešlo.
 4. Byla natáhnuta nová záchytná síť za bránou směrem k louce. Původní už byla značně roztrhaná.
 5. Zejména se ale výbor Slavoje věnoval organizování přípravy našich sedmi týmů na soutěžní utkání a samotná utkání v krajských a okresních soutěžích. A že se jedná o práci náročnou je patrné i z toho, že téměř žádný fotbalový oddíl v okolí, opomeneme-li velkokluby jako Dynamo, SKP či Lokomotiva ČB, nemá tolik týmů mládeže jako u nás v Hrdějovicích. A to je jistě dobrá vizitka práce našich trenérů. Avšak dík patří i všem aktivním hráčům za jejich výkony a přístup k tréninkům a trenérům za nervy a čas, který do vedení jednotlivých mužstev bez nároku na odměnu investují.
 6. Na našem hřišti se také odehrály 2 turnaje mládeže pod názvem Memoriál koženého míče (poděkování Peiger, Holeček), dále tradiční dětský den a ještě tradičnější hasičská soutěž. Nesmím zapomenout také na nohejbalový turnaj pořádaný naším nohejbalovým oddílem. Členové nohejbalu také doplnili antuku a provedli celkovou údržbu antukového hřiště.
 7. V roce 2016 také doběhla platnost smlouvy na nájem Restaurace, bylo zajištěno její prodloužení opět s Radkou Adamovou. Do restaurace bylo také zajištěno osazení televize.
 8. Také proběhla trenérská schůze (požadavky na vybavení, informace o plánu zimní přípravy, informace o počtu hráčů).
 9. Před zimou proběhlo několik brigád – úprava zábradlí u kabin, natažení nového kabelu ke světelné tabuli, předělání rozhlasové místnosti a nákup nového rozhlasu, zateplení stropu kuchyně a jeho natření, zajištění nového připojení na internet a kabelové propojení PC, vybourání příčky ve sprše dorostu (zatékala voda)
 10. A jedna hlavní změna na závěr – nové internetové stránkyslavojhrdejovice.cz.

Takže ani v prosinci a lednu nebyl pro výbor Slavoje čas na odpočinek. Děkuji všem členům výboru Slavoje a všem trenérům a asistentům za jejich obětavou práci.

Pro rok 2017 se chystají kromě tradičních starostí se zajištěním chodu klubu ještě následující akce:

 • Komplexní údržba objektu kabin a restaurace – včetně zavětrování pergoly
 • Řešení hráčské situace u mužů – úbytek hráčů – snaha o doplnění kádru

Závěrem bych Vám chtěl poděkovat za přízeň našim barvám a současně Vám přeji mnoho příjemných fotbalových zážitků na hrdějovickém hřišti v tomto roce.

Na brzkou shledanou v areálu pod tratí se těší všichni členové výboru TJ, trenéři i samotní hráči.

Jiří Fajtl, předseda TJ